Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Dostawca przekładni falowych - zapoznaj się z najnowszą ofertą.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką solidnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Close