Zamów wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich zasadniczą funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje nieprawidłowości

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają zazwyczaj w przedziale 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie niwelują różne awarie wywołane na przykład przez internet bezprzewodowy i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie umieszczone są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Uzyskiwany sygnał jest znakomity, a obsługa wzmacniacza przystępna. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia znakomitą moc sygnału

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Wykorzystuje się w tym celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Sprzęty mają także specjalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają abonentom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest również energooszczędność na poziomie ok. <5,5W.

Dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Close