Poszukujesz bransoletek? Odwiedź tę stronę

Mimo że nie są tak chętnie zakładane jak pierścionki, bransoletki zdobyły mnóstwo entuzjastek. Doskonale łączą się z przeróżnymi kreacjami, a ich obecność nie sprawia problemów. Nie bez znaczenia jest również to, iż sprzedawane są w przystępnych cenach. Wytwarzane są z przeróżnych metali, lecz szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się od lat bransoletki srebrne. Oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego – zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie różne zalety tego metalu. Srebro wszak nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale też ma wiele innych zalet.

Dlaczego bransoletki srebrne są tak chętnie noszone?

Oprócz względów wizualnych, srebro jest chętnie zakładane z uwagi na swoje działanie przeciwbakteryjne – mogą zakładać je również alergicy. Jubilerzy cenią je natomiast ze względu na dużą ciągliwość – łatwo mogą wykonać z niego biżuterię o zaskakujących formach. Ważne są także niskie ceny i fakt, iż łatwo znajdziemy je również w sieci. To rozwiązanie polecane jest zwłaszcza tym, którzy nie mają dużo czasu – bransoletki srebrne online nabędziemy w kilka chwil.

Jak czyścić bransoletki srebrne?

Bransoletki srebrne wytrzymają wiele lat – jeżeli tylko odpowiednio o nie zadbamy. Najważniejsze będzie to, gdzie trzymamy biżuterię. Pudełko musi być wyściełane miękkim materiałem, a jeżeli trzymamy w nim kilka przedmiotów – musi mieć segregatory, gdyż dzięki temu unikniemy rys na biżuterii. Do mycia srebra nie wolno natomiast stosować płynu do mycia naczyń i tym podobnych preparatów – lepiej sprawdzą się odpowiednie płyny.

Close