Kolczyki na sztyftach – dlaczego warto je nosić?

Dalsze informacje o kolczykach ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, wzór i szlachetne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku znajdziemy różne typy mocowań – między innymi wiszące bigle oraz niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych Pań, które cenią minimalizm i komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie istotna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, jak prawdziwe, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Close