W tym miejscu zaopatrzysz się w kolczyki z koralem.

Dlaczego w kuferku z biżuterią każdej kobiety powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że zmniejszają panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada też właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują właściwie do wszystkiego i nigdy nie są ani zbyt strojne, ani nadmiernie skromne. Ten rodzaj biżuterii można nosić codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Kolczyki z koralami to wyrazisty akcent, który ożywi całą postać, a w zestawie ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Close