Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków zobaczysz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś chętnie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy niemal wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno złotej broszki, pierścionka bądź wisiorka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Dlatego, żeby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy pragniemy kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej porady złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się na komunię, imieniny czy ślub.

Dodatkowe usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy sprezentować komuś unikalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę lub zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu trzymamy zniszczoną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Close