Znajdź pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonia jest wymieniana wśród najchętniej używanych przez jubilerów sztucznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez powodu – cyrkonia doskonale wygląda i jest naprawdę wytrzymała, a jednocześnie tańsza od naturalnych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych ozdobach – czyli naszyjnikach czy przypinkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je wybrać? W jakich miejscach powinniśmy kupić pierścionki z cyrkoniami?

Zrobione ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie doskonale łączą się z najróżniejszymi metalami, jednak szczególnie dobrze wyglądają w biżuterii wykonanej ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, iż podkreślają one urodę srebra oraz umożliwiają wykonanie biżuterii, która przy luksusowym wyglądzie okaże się dość tania – dlatego przez klientów z mniej zasobnym portfelem są często kupowane jako pierścionki na zaręczyny. Ze względu na niewygórowane ceny ich zakupu, pierścionki z cyrkoniami bywają chętnie zakładane do pracy – ich możliwa strata nie jest zbyt dotkliwa.

W którym sklepie kupić pierścionki z cyrkoniami?

W sklepach znajdziemy wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego modelu warto więc sprawdzić, jakie wzory proponują nam różne sklepy i dopiero wtedy kupić ten, który najbardziej się nam podoba. Sprawę uprościmy stawiając na kupno w e-sklepach – unikniemy tak męczących wycieczek po sklepach.

Close