Srebrna biżuteria sklep internetowy. Dowiedz się więcej na https://www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysiącleci i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swego rodzaju ozdobą ciała i umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety oraz panowie, dzieci i dorośli, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, które projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Dlaczego powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona porysować lub uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Close