Kolczyki srebrne zamówisz na http://bit.ly/2wVWXCz

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak rozchwytywane i w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najbardziej modne są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące kolczyki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo zupełnie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki sprawdźmy numer próby oraz metodę ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, musimy skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco eliminować wszelkie zabrudzenia. Powinno się przecierać je codziennie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle rysują miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.

Close