pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Znakiem klasycznej wytworności są srebrne pierścionki. Każda szykowna dama powinna posiadać w swojej kolekcji elementy zrobione z tego pięknego stopu. Zobaczmy więc, czym charakteryzują się te gustowne elementy, będące ozdobą kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej szlachetna?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro jest surowcem elastycznym, mało odpornym na wszelkie zarysowania i jako biżuteria może szybko nabawić się defektów. U jubilera znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub bardziej okazały. Te najchętniej kupowane ozdobione są opalami, perłami, koralem, a nawet brylantami. Zaletą ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się nienagannie jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich systematycznym polerowaniu.

Gdzie kupimy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię kupimy u każdego złotnika. Zamiast jednak przepuszczać całą wypłatę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszukać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 25 procent atrakcyjniejsze. Nabędziemy tutaj srebrne pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach, ozdobione wspaniałymi minerałami. Nie trzeba tracić czasu na zakupy, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie zakupy online to duży wybór i prawdziwa radość dla każdej damy.

Close