Architekt – Bartek Sitarski

Na barteksitarski.pl/o-pracowni.html znajdziesz więcej informacji o działalności architekta Kraków.

Od decyzji czekających na nas na pierwszym etapie budowy lokum zależy to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Z tego powodu musimy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować poszczególne pomieszczenia i ułatwi przystosowanie domu do naszych potrzeb. Dlaczego poza tym powinniśmy postawić na pomoc dobrego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć najlepsze materiały

Potencjalni posiadacze domu mogą mieć problemy ze znalezieniem materiałów, z których obiekt ma być zbudowany. A ten wybór jest bardzo istotny, bowiem mają one duży wpływ na wygodę domu. Z uwagi na to, warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć pewność, że później będzie nam się dobrze żyło.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy też któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich kwestii pomoże właśnie architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal wszystkie sprawy

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Należy też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i przygotować najważniejsze papiery działki.

Dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Close