Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Na flobo.io uzyskasz więcej szczegółów o Flobo - robocie do obsługi należności.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla podmiotów usługowych, pensjonatów oraz biur podróży

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych albo niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Close