Jeśli chcesz zamówić pieczywo Kraków, powinieneś odwiedzić tę stronę

Pieczywo jest w naszej tradycji podstawą diety człowieka. Jest wytwarzane z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków ulepszających doznania smakowe, jak przykładowo: mak, słonecznik lub sezam.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie niezwykle bogate w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego składzie widnieją przede wszystkim aminokwasy, węglowodany i białka. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w tradycyjnych zakładach piekarskich. Ma się wtedy pewność, że spożywane wypieki nieprędko staną są nieświeże.
Z wyśmienitych wyrobów i niesamowitej troski o klienta słyną szczególnie krakowskie piekarnie, cieszące się wielkim zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb produkowany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją wysokiej jakości użytych składników i dobrego smaku.

Dane:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]

Close