Filmy eventowe – wykorzystaj je do promocji firmy

Filmowanie imprez, wydarzeń oraz eventów to niesłychanie efektywny sposób na wypromowanie naszego biznesu, usług bądź produktów. Profesjonalnie nagrany klip przykuwa uwagę potencjalnych klientów i znakomicie buduje korzystny wizerunek marki. W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się filmowanie wydarzeń specjalnych, sympozjów, akcji promocyjnych i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa dużo profesjonalnych firmstosujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Z jakiego powodu warto wybrać filmowanie imprez?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na uchwycenie unikatowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany film może przekonać potencjalnych uczestników do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia, a donatorów – do inwestycji w przedsięwzięcie. Relacja wideo o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż statyczne materiały reklamowe, foldery czy tradycyjne ulotki. Tę metodę reklamy można również użyć online – na portalach społecznościowych czy na własnej stronie www.

Filmy eventowe – jakich urządzeń używają zawodowcy?

Doświadczona i rzetelna ekipa posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń korzystają w swojej pracy m.in. z wysokiej jakości stabilizatorów obrazu, kamer sportowych, dronów do filmowania ujęć z powietrza czy lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w formacie 4K, a to tylko nieduży ułamek sprzętuzapewniającego znakomitą jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają także najlepszych programów do montażu klipów.

Close