Korzyści z prezentacji biznesu w filmach korporacyjnych

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub produktów. Za pomocą trwającego kilka minut klipu złożonego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, zaprezentować jej historię, misję, motto przewodnie oraz sukcesy. W klipie warto również pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, instytucja publiczna, duża organizacja, polski oddział międzynarodowej korporacji czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swój biznes

Wideo marketing jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku. Badania pokazują, że materiał filmowy o wiele lepiej przekazuje emocje niż standardowe reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można opublikować w serwisach społecznościowych (Facebook, YouTube czy Instagram), a także na stronie www firmy. Materiał filmowy w mgnieniu oka trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a ciekawy scenariusz i dynamiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest profesjonalny sprzęt (oprogramowanie do montażu, oświetlenie, kamery), a także ciekawy koncept i scenariusz, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy, na co dzień zajmującej się produkcją filmów. Profesjonalna ekipa zadba o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, napisów czy muzyki), a najnowszy sprzęt pozwoli zapisać materiał w doskonałej rozdzielczości.

Close