Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer z modelem 3D? Doskonale trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetny sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów okazja do zobaczenia danego lokalu przed sygnowaniem umowy jest nadzwyczaj ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego typu modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od opracowania samego modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to niezwykle popularny wariant. Polega on na tym, że prócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przemieszczać się do innych pomieszczeń podobnie w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę promocji można użyć do zaprezentowania baru, pracowni bądź hotelu, a także po prostu pokazać dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w trakcie sprzedaży budynku, żeby potencjalni klienci byli w stanie szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się zamówić z kilku powodów. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w wizytówce Google Moja Firma bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klientado skorzystania z naszych usług. Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – mimo powszechnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — należy po prostu zamówić jego wykonanie u profesjonalnego fotografa.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Close