Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie zdjęcia panoramiczne w Google.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych i zakładów pracy. Najczęściej spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie zdjęcia daje odczucie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od tradycyjnych fotografii cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na popularyzację Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia pomieszczeń hotelu, biura czy lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa i pozwala szczegółowo zapoznać się z konkretnym punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy działalność, która bazuje na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Opracowanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Stworzenie panoramy sferycznej, aczkolwiek teoretycznie można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych powinno się zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Close