Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

wirtualny spacer Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, wirtualny spacer 3D

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Możemy również pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Close