Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Wyprawy górskie dla początkujących - poznaj korzystną ofertę.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem doceniającym dobrze opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Close