Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

kurs digital painting

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Close