Kurs gotowania dla dzieci – proste zadania dla małych kucharzy

Kurs gotowania dla dzieci - tutaj znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Dzieci uwielbiają brać udział w gotowaniu – dekorować ciasta bądź wybierać i podawać składniki. Chciałabyś wykorzystać zapał kulinarny Twojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – dlaczego warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności. A równocześnie świetnie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, łączenie ulubionych smaków oraz ćwiczenie smacznych przepisów – to wszystko sprawia, iż dzieci ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakie powinno się stosować w kuchni, co niewątpliwie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach biorą udział też rodzice, jest to tym samym wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie posmakować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Warsztaty odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W trakcie kursu uczestnicy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali wielbiciele kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – podjąć próbę upieczenia pachnącej, ozdobionej świeżymi składnikami pizzy, albo przyrządzić smaczny makaron na słodko bądź słono. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują również smaczną deser – mus z mascarpone i lodami. Lekcja powiązana z zabawą to znakomita metoda na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ukochanych potraw przynosi pociechom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z pasją oddawał się dekorowaniu deseru bądź pieczeniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz doskonały kontakt z maluchami.

Dane:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Close