Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Uzyskaj więcej informacji o Blender 3D kurs.

Świat grafiki bez ustanku przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już ogromnych nakładów finansowych – można bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w małych zespołach

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się samemu, niemniej jednak proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz jest bardzo męczący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które dopiero odkrywają program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, aby odbywał się on w niewielkich zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów 3D a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży filmowej, gier wideo i projektowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje więc dużo perspektyw zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i amatorzy, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Close