Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Uzyskaj kompetentną poradę profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków na joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do firm czy instytucji. Architekt może opracować kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie monitorować przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku lub zaproponować aranżację już istniejących domów.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię pomysłowe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a jednocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje to między innymi kawiarnie, pensjonaty, żłobki i budynki rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować pojemne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Close