Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych danych jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kto zazwyczaj korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do biur detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w szybki i sprawny sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma także praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.

Close