Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Catering kanapkowy - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest problemem, gdy mamy wystarczająco czasu na kupowanie niezbędnych produktów i napojów, jak również późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przekąsek dla gości zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż powinno się porzucić pomysł świętowania znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski, które spożyjesz bez użycia widelca

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to usługa adresowana z reguły do klientów biznesowych, ale decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne instytucje urządzające gustowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w potrawy z gatunku finger food, innymi słowy maleńkie przekąski, które da się zjeść na stojąco i bez potrzeby użycia widelca. Klasyczny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe oraz warzywne, sandwicze czy też roladki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na ogólnej interakcji zaproszonych uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w długich konwersacjach i jednocześnie nie redukuje kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy jednym stole.

Catering finger food – doskonała opcja dla wydarzeń urządzanych w niedużych wnętrzach

Zlecenie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma dużo plusów, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Potrawy oraz chłodne i ciepłe napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niesłychanie praktyczne głównie w niedużych wnętrzach, w których wykorzystanie optymalnej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering finger food od razu powoduje też, że uroczystość ma mniej formalny, luźniejszy nastrój. Warto uwydatnić, iż menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż ekskluzywne kolacje, a jednocześnie zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do preferencji żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało poważną komplikacją przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Close