Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Zleć organizację przyjęć weselnych w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, wesela czy chrzciny, od dawna przestały być urządzane w domu jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a później naszykować i podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Czy opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór wystroju sali, wysyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek oraz trunków podawanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie podawać gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się swoimi normami, tak w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków pasujących do estetyki wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc osobiście złożyć kartę dań z zaproponowanych potraw. Należy jednak podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego zgadzają się przygotować niecodzienne zestawy dań.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Close