Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Jeśli interesuje Cię korzystna oferta przyjęć okolicznościowych, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie święte oraz ceremonie chrztu. Gdy spis gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ imprezy wiąże się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka czy urodziny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą grupę gości stanowią kilkulatki, m.in. komunie czy ceremonie chrztu, warto wyprawić w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też powinny być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większym mieście, jest całkiem proste, lecz niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze odbywają się tu chrzty, komunie i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, przez ułożenie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Close