Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Zamów catering z dowozem.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie prywatne czy biznesowe, na które zapraszasz sporą liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując popularne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – prestiżowe wydarzenia zazwyczaj wymagają należytej oprawy też w kwestii dań. Wszak nie godzi się stawiać na stolikach uczestników zwykłych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringową? Wyraźnie opisz swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringu zazwyczaj oferują kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli przygotowanie dań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, chrzcin czy urodzin. Oferty te są odpowiednio dostosowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co zazwyczaj różnią się od siebie np. kosztem i rodzajem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą klarownie opisać własne oczekiwania, ale zarazem być też otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera obsługa eventów rozmaitego typu to chleb powszedni, a doświadczenie zdobyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust ogółu gości.

Zamówienie usługi cateringowej to spora oszczędność czasu

Organizacja potraw już dla małej grupy gości bywa dużym problemem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na organizację innych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to też sposobność poczęstowania uczestników wybornymi daniami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Close