Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Na serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Close