Meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dla zakładów gastronomicznych i medycznych

W kuchniach, zakładach przetwarzających żywność i salonach kosmetycznych lub gabinetach lekarskich niezwykle ważne jest zachowanie całkowitej higieny. To wymusza nie tylko wdrożenia rygorystycznych procedur oraz korzystania z preparatów odkażających, ale też odpowiedniego wyposażenia. Meble i utensylia wykorzystywane w takich punktach nie powinny wchłaniać zanieczyszczeń, a ich powierzchnia powinna umożliwiać natychmiastowe i gruntowne czyszczenie oraz dezynfekowanie. Toteż w miejscach, gdzie najważniejsza jest higiena, rekomenduje się używać mebli ze stali nierdzewnej.

Jakiego typu meble ze stali nierdzewnej użytkuje się branży spożywczej?

Meble ze stali nierdzewnej są niezmiernie często używane w restauracjach, piekarniach oraz przetwórstwie spożywczym. W kuchniach restauracji czy bufetów wykorzystuje się między innymi stoły, regały do składowania żywności i blaty. Poza nimi warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego rodzaju stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania pieczywa. Maksymalną eksploatację lokalu zapewnią meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – uda się z ich wykorzystaniem zaaranżować funkcjonalną kuchnię także na stosunkowo małej przestrzeni.

Branża medyczna też korzysta z mebli ze stali nierdzewnej

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze również pod uwagę wymogi gabinetów medycznych oraz salonów kosmetycznych. Tu wyjątkowo istotne są stoły i regały pozwalające składować w sterylnym otoczeniu przyrządy oraz preparaty używane w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszelkim wymogom stawianym względem wyposażenia używanego w gabinetach medycznych – umożliwiają utrzymanie higieniczny, są wytrzymałe i estetyczne.

Close