Monitorowany parking przy porcie lotniczym w Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz szybko dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy położony blisko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – samochody obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.

Close