O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Sala na 18 urodziny Kraków - sprawdź informacje o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie w przypadku urodzin, imienin bądź różnych rocznic nie planujemy żadnych spotkań ze znajomymi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Ale są takie ważne życiowe momenty, których odpowiednie uczczenie jest niejako obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie osiągnięcie pełnoletności, czyli “osiemnastka”.

Znaleźć salę na osiemnaste urodziny czy zorganizować imprezę w domu?

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach powszechnych, może założyć firmę oraz starać się o posady urzędnicze. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Da się ponownie zrobić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Wobec tego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Często grupa przyjaciół postanawia zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne przekąski imprezowe. Chcesz się bawić na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie menu będzie najlepsze?

Każdy ma świadomość, że impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Powinno się w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, aby osoby, które nie ukończyły 18 lat, a wszak może ich być wiele pośród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali także jest nadzwyczaj ważny, żeby goście całkiem zanurzyli się w atmosferze zabawy. Polecamy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z podanych wskazówek oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami i przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu finger food, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz finansów klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Close