Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Szukasz szczegółowych informacji o sali na wesele w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście będą bawić się w ten ważny wieczór w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – liczy się jego odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując sali na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę bardzo ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę uczestników wesela, by uzyskać pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli salę taneczną. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy przystrojenie sali, przygotowanie menu i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ponad stu gości. Wesele może zostać urządzone też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż 30 minut.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Close