Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Więcej szczegółów o Kraków Balice parking

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Close