Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zlecisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz uczcić go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć ich apetycznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przyrządzać je samemu, ale przy większej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie sterczeć w kuchni czy robić za kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne święta zalecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić lokalu!

Gdy mówi się o cateringu większość osób myśli od razu o cateringu na wesele lub imprezach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy naprawdę dużej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję zamówienia profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a czasami nawet tych większych, jeżeli nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą zamawianą na dowolną rodzinną okazję. Wprawni szefowie kuchni bez trudu przyrządzają jadłospis współgrające ze specyfiką imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na komunię czy na chrzciny. Catering okolicznościowy to również obsługa studniówek, komersów i półmetków. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę radzimy zdecydować się na taką, która potrafi dostosować menu do wizji i portfela zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stolików.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Close