Pokoje w Gdyni – wybrać hotel czy pensjonat?

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miast na Pomorzu – z niedużej rybackiej wioski powstałej w latach dwudziestych XX wieku szybko przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chcesz spędzić urlop w Trójmieście? Zobacz, co warto zobaczyć i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają m.in. muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W czasie wczasów w Gdyni warto również pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać piękną panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują turystom najwyższy komfort i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, telewizorem, jak również żelazkiem, czajnikiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i apetyczne posiłki w niewysokiej cenie.

Close