Profesjonalne czyszczenie grobów

Na www.pong-malopolska.pl zamówisz sprzątanie grobów Kraków

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Największe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak montaż ławeczek albo pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, które należy opłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – gdy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Close