Przyjęcie urodzinowe dla dziecka – nie musisz organizować go sam

Dzień urodzin to jedna z nielicznych okazji, które obchodzimy z równie silna radością przez dziesięciolecia. Nikt jakkolwiek nie odnosi się do tematu imprezy z okazji urodzin z taką uniesieniem jak kilkulatki – każde następujące urodziny to dla dziecka najwspanialszy dzień w roku, którego wyczekuje z podnieceniem.

Przyjęcia urodzinowe – w mieszkaniu czy w sali zabaw?

Pierwszą myślą rodzica jest na pewno to, iż przyjęcie urodzinowe najlepiej urządzić w domu. Łączy się to jednakże z niezbędnością samodzielnego zapewnienia smakołyków dla kilkulatków i dorosłych gości, jak również wymyślenia zabaw innych od tych, w jakich towarzysze dziecka uczestniczą podczas zwykłych spotkań. O ile organizacja urodzin, na których pojawi się 5-6 małych dzieci nie będzie sprawiać trudności, to już przy większej grupie gości, w mieszkaniu przeciętnej wielkości może nie wystarczyć miejsca, żeby dorośli i pociechy spędzili ten dzień w komforcie. Wynajem sali na urodziny w takich przypadkach może zatem być najlepszym rozwiązaniem.

Urodziny dla dziecka – przyjęcia z motywami bajkowymi albo straży pożarnej

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w sali zabaw na mnóstwo zalet. W zasadzie nie musimy w ogóle myśleć o kwestiach – zaproszenia na imprezę oraz przekąski dla najmłodszych przyszykuje właściciel sali, a dorośli mogą skorzystać z gorących napojów i kanapek sprzedawanych w kawiarni. Zależnie od wybranego pakietu w imprezie urodzinowej może uczestniczyć nawet 30 kilkulatków, dla których absolutnie nie zabraknie przestrzeni, bowiem na czas trwania urodzin bawialnia jest w pełni do dyspozycji najmłodszych gości. Zaproszeni spędzą też czas na atrakcjach przygotowanych przez wprawnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznej imprezy urodzinowej, np. z motywami księżniczek, jednorożców bądź straży pożarnej.

Close