Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Na https://pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o lotnisko Balice parking.

Szybkość, wygoda i sposobność przybycia także w najbardziej odległe miejsca świata – to kluczowe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu transport zyskał ogromną popularność. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, tym samym nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Jeśli wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony przy lotnisku możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Ponadto podróżni mogą uzyskać pomoc zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo obniżenie ciśnienia w oponach.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Close