E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Na https://bit.ly/2Xd7TG1 odnajdziesz bezkonkurencyjną ofertę tworzenia sklepów internetowych

Posiadasz firmę i zamierzasz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ergonomia i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się także ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom zlecenie przelewów za towary przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy wyników sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i instalację tylko przetestowanych, koniecznych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować recenzje i różnorodne porady dotyczące oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Close