Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie Krakow.

Popularność internetu oraz prostota użycia go do wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każda marka pragnie aktualnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę docelowym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja japońska kraków”, “depilacja brwi kraków” lub “sklep rtv kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od ponad 10 lat. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Close