Szukasz pełnej oferty kuchni na wymiar? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/2qko595p.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można swobodnie zainstalować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, jakie potrzebują szybko i bez trudu umeblować własną kuchnię. Są jakkolwiek na ogół mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar oraz mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze oraz konkretne wymagania internautów w dużej mierze ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być odpowiednim rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również dobrym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, eleganckich oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na wymiar tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Dane:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

Close