Więcej o stołach drewnianych rozkładanych nowoczesnych na stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni czy w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest głównym meblem w mieszkaniu. Dlatego wybierając stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego atrakcyjny design, ale także jego jakość.

Stół – centralny punkt

W pokoju dziennym spędzamy większość wolnego czasu i tam również głównie się relaksujemy, jednak to stół w kuchni jest w istocie sercem domu. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu posiłków z najbliższymi znamiennie wpływają na utrwalenie więzi rodzinnych i przyjacielskich. Stół łączy, jako że umożliwia bezpośredni kontakt kilku ludzi na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji wyzwala pragnienie interakcji między członkami rodziny. Wskazane jest zorganizować mieszkanie tak, by wytyczyć w nim punkt na rozstawienie stołu z dala np. od hałaśliwego telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale również spotkania urodzinowe bądź wigilijne pozwolą wszystkim skoncentrować się na tym co w tej momencie jest istotne, a więc kontakcie z rodziną czy też ze znajomymi. Wiele badań udowadnia prócz tego, iż spożywanie posiłków przy stole pomaga wyuczyć prawidłowe nawyki żywieniowe również u najmłodszych dzieci. Przy stole konsumujemy posiłki bez stresu czy pośpiechu, na co pozytywny wpływ ma, naturalnie, wykonywanie tej czynności z najbliższymi.

Rzemieślniczy stół do kuchni – wysoka trwałość

Stół do jadalni czy kuchni powinien być mocny. Będzie bowiem każdego dnia używany, częstokroć nie tylko spożyć obiad, ale także jako miejsce odrabiania lekcji, wykonania szybkich prac, do których potrzeba większej równej powierzchni czy nawet do zabawy, np. układania konstrukcji z klocków z dziećmi i gry w pasjansa bądź w planszówki. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od najlepszych projektantów charakteryzują się imponującym wzornictwem, naturalnością materiałów zastosowanych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe oraz orzechowe), jak również rewelacyjną solidnością wykonania, których próżno szukać w ofercie meblowych sieciówek. Projektanci rzemieślniczych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, użyteczne podczas okazjonalnych spotkań w większej grupie bliskich. Zamawiając nowoczesny stół z litego drewna możemy mieć pewność, iż kupujemy stół, który wytrzyma lata. Dostajemy jednocześnie opcję personalizacji stołu, a w konsekwencji lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy zaaranżować dom.

Dane:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Close