OE Industry – polski lider w branży oświetlenia dla automotive i mobility

Wszystko o producencie oświetlenia samochodowego w Krakowie odszukasz na oeindustry.com.

Szczególnie istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł czy zignorowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie stać się przyczyną groźnej sytuacji na trasie, co często kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest istotne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oferta krakowskiego producenta samochodowego

W zasadzie w asortymencie OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, specjalnych czy rolniczych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to zaledwie część oferty OE Industry.

OE Industry zrealizuje każdą wizję klienta

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentna kadra specjalistów gotowa urzeczywistnić pomysł zamawiającego, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek silnego naciskowi na kompleksowe testowanie swoich produktów, budowania doświadczonej kadry fachowców oraz skrupulatnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, spółka OE Industry stała się liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Close