Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Tutaj kupisz kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Firm produkujących kawę jest ogromna ilość, jednakże Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca oraz tworzono ich autorskie mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca mieszkańców miasta. Sto lat później firma Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając normy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy smak

Jednymi z najpopularniejszych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, pachnącej kawy zajmuje zaledwie moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków sprzedawanych przez tę firmę. W tej chwili na rynku znaleźć można wiele zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale tak samo wyróżnia je głęboki smak.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Padova Cremoso czy Superbia), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy czekolady (Mokaccino).

Dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Close