Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Balon do wina znajdziesz na http://tinyurl.com/y7b3427v

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin czy zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Close