Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Jeśli szukasz shuttersów, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Urządzając wnętrza, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zwykle decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, a więc zasłony oraz firany, które czasami łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze inne budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Cechy charakterystyczne okiennic ozdobnych typu shutters

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, a więc można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek lokatorów. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), a także z płyt pilśniowych. Shuttersy montuje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach oraz w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w naszych domach widuje się jeszcze okazjonalnie, ale większość na pewno kina bądź ekranu telewizora, ponieważ te okiennice są często stosowane na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii czy USA.

Dekoracyjne okiennice typu shutters pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko pięknie wyglądają, ale mają także pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: w gorące dni ograniczać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom bardzo elegancki wygląd, przez co zwiększają wartość nieruchomości. Trzeba dodatkowo zaznaczyć, że shuttersy reguluje się bez stosowania łańcuszków, co właściciele zwierzaków lub rodzice małych dzieci, które przerwać zwisające łańcuszki, uznają na pewno za spory plus.

Dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Close