Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się więcej o częściach Renault Kraków na france-car.com.pl

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Close