Części zamienne do Citroena kupuj w profesjonalnym sklepie

Citroen części zamienne, oryginalne części Citroen

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dziesięcioleci lubiana przez polskich kierowców. Jej pojazdy w kraju nad Wisłą są doceniane ze względu na przystępną cenę, szeroką dostępność i w szczególności za pokaźną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Elysse, C-Crosser, Jumper, C1, C2, C3, Xantia, Nemo, Xsara i Saxo. Rzecz jasna, tak jak auta pozostałych marek, nie są one bezawaryjne, więc posiadacze samochodów od francuskiego producenta muszą przygotować się na to, iż z czasem będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części Citroen, które często kupujemy

To, jakie części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione głównie od konkretnego modelu – każdy z nich ma inne wady, z których wynikają inne awarie. W pierwszej kolejności należy na pewno napomknąć o płynach, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim olej silnikowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn chłodniczy oraz płyn hamulcowy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy lekceważyć, potrzebują też elementy układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Gdzie wygodnie i ekonomicznie kupić części do Citroena?

Najlepszą opcją będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko produkowane w chińskich manufakturach, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co negatywnie oddziałuje na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. W związku z tym posiadacze aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w dystrybucji podzespołów do samochodów francuskich. Jeżeli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można zamówić przez internet.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Close