Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Dowiedz się, gdzie nabyć bryczesy do jazdy konnej, wejdź na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są również walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszenie.

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Close